Polish (Poland)
Bezpłatny transport do lokalu wyborczego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Kluczewska   
Czwartek, 25 Czerwiec 2020 09:42

W dniu Wyborów Prezydenckich 28 czerwca 2020 r. zorganizowaliśmy bezpłatny transport dla osób, które nie mają możliwości dojazdu do lokalów wyborczych. Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z darmowej komunikacji. Poniżej zamieszczamy rozkład jazdy.

Lokal wyborczy w Borowie:

Miejscowość odjazdu

Miejscowość docelowa

Godzina Odjazdu

Piotrków Borowski

13:00

Rochowice

13:10

Bartoszowa

13:20

Borów

13:30




Brzoza

13:40

Brzezica

13:40

Borów

13:45




Borów

14:00

Bartoszowa


Piotrków Borowski


Rochowice





Borów

14:30

Brzezica


Brzoza





Kurczów

15:00

Kręczków

15:10

Boreczek

15:20

Opatowice

15:30

Borów

15:40




Borów

16:10

Opatowice


Boreczek


Kręczków


Kurczów





Michałowice

Borów

16:30

Borów

Michałowice

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokal wyborczy w Borku Strzelińskim:

Miejscowość odjazdu

Miejscowość docelowa

Godzina Odjazdu

Kojęcin

16:00

Jaksin

16:10

Świnobród

16:20

Borek Strzeliński

16:30




Kazimierzów

16:45

Ludów Śląski

16:45

Jelenin

16:45

Borek Strzeliński

16:50




Borek Strzeliński

17:00

Świnobród


Jaksin


Kojęcin





Borek Strzelinki

17:20

Jelenin


Ludów Śląski


Kazimierzów


 

Lokal wyborczy w Zielenicach:

Miejscowość odjazdu

Miejscowość docelowa

Godzina Odjazdu

Suchowice

13:00

Siemianów

13:15

Głownin

13:30

Stogi

13:40

Mańczyce

13:50

Uniszów

14:00

Zielenice

14:10




Kępino

14:15

Zielenice

14:25




Zielenice

14:35

Uniszów


Mańczyce


Stogi


Głownin


Siemianów


Suchowice





Zielenice

15:40

Kępino

 

Wójt

wojt_small

AWARIE
sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej zgłaszamy pod numery:

Kierownik GZGK
w Borowie

697 916 426
Oczyszczalnia scieków
w Borku Strzelińskim
601 835 865

Program wymiany pieców 2020 - 2021

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

sisms_logo2site
Samorządowy Informator SMS
Zarejestruj się,
aby być powiadamianym
o zdarzeniach na terenie
Gminy Borów
( awarie wodociągowe, ostrzeżenia pogodowe, zagrożenia itp. )
wyślij SMS o treści
Tak.dst01
na numer
661 000 112


Fundusze Europejskie

banner_inwestycje_ue

Świadczenie Wychowawcze

Mapa Gminy

mapa_gminy

Dzielnicowy

policja_znak

 

Gminy partnerskie

Medlov-Borów